Adresimiz:


Caferağa Mh. Mühürdar Cd.
Uras Apt. No: 83/1 Moda
Kadıköy / İSTANBUL

İletişim Bilgileri:


baltaciersin@gmail.com
0532 682 66 32

   

  NASIL ULAŞIRIM?

  Muayenehanem (Psikethica İstanbul Kadıköy Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi ) Kadıköy'de İski Şube Müdürlüğü istikametinde Double Tree by Hilton Hotel İstanbul - Moda'nın arka tarafında Mühürdar Caddesi üzerinde bulunan Kadıköy Moda'da bulunan bir psikiyatri ve psikoterapi merkezidir.

  Haydarpaşa istikametinden geldiğinizde Rıhtım Caddesinden devam edip Rıhtım Sk. üzerinden ya da Altıyol - Boğa istikametinden geldiğiniz takdirde Kadıköy Meydanda Haldun Taner Tiyatrosundan sola dönüp Rıhtım Sk. ulaştıktan sonra Double Tree by Hilton Otel önünden Moda tarafına 50 mt. ilerlediğinizde Moda tramvay yolu üzerinden Psikethica İstanbul Kadıköy Moda Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezine ulaşabilirsiniz. .

  Moda istikametinden geldiğinizde Moda tramvay yolunu takip ediniz. Kadıköy İski'ye geldiğinizde 50 mt. yakınlıkta bir mesafede olacaksınız.

  Muayenehanenin çevresinde İspark ve Kadıköy Belediyesine ait park alanları bulunmaktadır.

  MERKEZİMİZE YAKIN OTOPARKLAR

  İSPARK Kadıköy Sahil Açık Otoparkı

  İSPARK Kadıköy İski Önü Açık Otoparkı

  Mühürdar Caddesi ve Damga Sokak Üzerinde Bulunan İspark Alanları

  Mühürdar Caddesi Üzeri Kadıköy Belediyesi Otopark Alanları

  Toplu ulaşımla geldiğiniz takdirde Rıhtım caddesi üzerinde İETT otobüslerinden indiğinizde 5 dk. yürüme mesafesindedir.

  Metro kullandığınızda Kadıköy İDO İskelesi ve ya Mühürdar çıkışını kullandığınız takdirde 3-5 dk. yürüme mesafesindedir.

  Ulaşım konusunda zorluk yaşadığınızda adres tarifi için 0532 682 66 32 nolu numarayı arayarak, bizden tarif isteyebilirsiniz. Kadıköy Psikiyatri , Moda Psikiyatri, İstanbul Kadıköy Moda Psikoterapi ve Psikiyatri Merkezi , İstanbul Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi, Psikethica İstanbul